Роботу ринку "Моріон" учора було заблоковано | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
27-02-2018  9:12
Роботу ринку “Моріон” учора було заблоковано

Учора, 26 лютого, роботу ринку «Моріон» було повністю заблоковано групою осіб, які представились громадськими активістами.

Як повідомили у Адміністрації Ринку “Моріон”, під надуманим приводом про проведення якихось несанкціонаваних робіт на території ринку, згадані особи, викликали до місця подій наряд поліції і з ними проникли на територію підприємства. У результаті на час з’ясування поліцією обставин події всі роботи з наведення благоустрою на території ринку були зупинені. Після того, як представники правоохоронних органів покинули території ринку «Моріон», так звані громадські діячі, заблокували виїзд із підприємства для автотранспорту, який був задіяний у проведенні робіт. Чим паралізували всю господарську діяльність МПП “Моріон”.

“Враховуючи, що 19 лютого 2018 року, ті ж активісти вчинили силову спробу захоплення ринку, адміністрація ринку «Моріон» має намір звертатися з відповідними листами до прокуратури та управління СБУ з вимогою зупинити свавілля з боку осіб, з так званої ініціативної групи, адже їхні дії не дозволяють забезпечити належні та безпечні умови для проведення торгівлі,” – йдеться у заяві.

Коментар Павла Маковецького, керівника підприємства:

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
5м/с