До уваги всіх, хто планує поїздку в країни ЄС зі своїм домашнім улюбленцем! | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-03-2017  16:02
До уваги всіх, хто планує поїздку в країни ЄС зі своїм домашнім улюбленцем!

Поїхати до країн ЄС зі своїм домашнім улюбленцем можна лише за наявності сертифікату на наявність антитіл до сказу. В Україні єдина лабараторія, чиї документи визнає Євросоюз –  Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ).

Видача супровідних ветеринарних документів на вивіз домашніх тварин здійснюється після перевірки автентичності експертного висновку ДНДІЛДВСЕ з даними, розміщеними на офіційному веб-сайті ДНДІЛДВСЕ. Оформлення документів на вивезення тварин, які попередньо були ввезені з країн-членів ЄС, проводиться відповідно до вимог чинного законодавства на підставі оригіналу міжнародного ветеринарного сертифіката, виданого країною-відправником. Звертаємо увагу, що під час оформлення міжнародних ветеринарних сертифікатів інформація про тварину буде перевірятися методом зчитування її за допомогою спеціальних засобів з мікрочипа тварини.

Держпродспоживслужба також звертає увагу власників тварин на необхідність завчасного звернення до державних установ ветеринарної медицини на місцях (за 10 днів) для оформлення ветеринарних документів на вивезення тварин.

Мета: Євросоюз


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
8C°
4м/с