Троє рівненських легкоатлетів вибороли золоті медалі на командному Чемпіонаті України | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-05-2017  9:45
Троє рівненських легкоатлетів вибороли золоті медалі на командному Чемпіонаті України

Цього вікенду луцький стадіон «Авангард» приймав Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Рівнянин Антон Грабовський переміг на дистанції у 1500 м (3.51,69). А Павло Білий став переможцем на дистанції 3 км з перешкодами (9:38.85). Обоє спортсменів вихованці Заслуженого тренера України Андрія Попеляєва.

У загальному заліку Рівненщина зайняла 8 місце. Також вдало виступили Яна Боровець, яка перемогла на дистанції   3000м – 10:38.97, а на 1500м була 4-а. Та 3 місце виборола Жульчик Світлана на дистанції 800м.