Гриценко піде на парламентські вибори з «об'єднанням демократичних сил» (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-04-2019  16:45
Гриценко піде на парламентські вибори з «об’єднанням демократичних сил» (ВІДЕО)

У команді Анатолія Гриценка заявляють, що на парламентські вибори підуть «об’єднанням демократичних сил». Наразі, уже є сформованою платформа із семи партій.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив представник команди Анатолія Гриценка Іван Апаршин.

Він зазначив: у штабі Гриценка вважають, що вибори пройшли «абсолютно нормально», там готові до парламентського волевиявлення.

«На парламентські вибори підемо об’єднаною командою, розраховуємо на більш високі результати. Тож попереду – робота», – зазначив Апаршин.

Представник Гриценка розповів: очікує на об’єднання «демократичних сил, у яких є єдині цілі». Така команда уже, фактично, є сформованою.

«Думаю, до нас приєднаються й інші представники демократичної опозиції і підемо на вибори. Не можу поки говорити хто саме. Робота ще попереду. Сьогодні ж уже сформована загальна платформа із семи партій. Думаю, що нас буде більше», – вважає Апаршин.

Водночас, він не зізнався, чи підтримуватиме команда Гриценка когось із кандидатів. Мовляв, Порошенку не висловлюватимуть свого схвалення, а коментувати позицію щодо Зеленського відмовився.

«Я не знаю, чи планується зустріч із Зеленським, я цього не веду», – резюмував Іван Апаршин.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко на виборах Президента за даними опрацьованих 99,45% протоколів набирає 6,92%.

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
1м/с