Гавайський лектор розповість у Рівному про "гостинний" туризм | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
25-08-2018  9:42
Гавайський лектор розповість у Рівному про “гостинний” туризм

Вперше у Рівному відбудеться конференція за участю представника штату Гаваї в рамках міжнародного проекту, що співфінансується Державним департаментом США. Повідомляє про це Рівненська ОДА.  

У понеділок, 27 серпня, у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці  (3-ий поверх, вул. Короленка, 6), буде проведено навчально-практичну конференцію, у ході якої будуть висвітлені питання щодо засад функціонування мережі кулінарної спадщини «Рівненщина», особливостей сучасного розвитку туризму в області, а також підходу до індустрії гостинності, що застосовується на острові Оаху (штат Гаваї, США).

Серед спікерів буде виконавчий директор Управління економічного розвитку міста та округу Гонолулу (Гаваї, США) пан Едвін Хоукінс.

Реєстрація учасників розпочнеться о 10.30 год.

Початок конференції об 11.00 год.

Конференція проводиться управлінням міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОДА за сприяння Американських рад з міжнародної освіти в рамках міжнародного проекту «Збереження місцевої кулінарної спадщини: ключ до збалансованого розвитку та місцевої промоції», що співфінансується Державним департаментом США.

Основною метою зазначеного проекту є сприяння збалансованому розвитку Рівненської області (Україна) та округу Гонолулу (штат Гаваї, США) шляхом просування місцевих кулінарних традицій, збереження кулінарної спадщини та всебічного розвитку туризму.

Проект реалізується як частина програми професійних стажувань для молодих фахівців Professional Fellows Program (PFP). Інформація про програму додається.

Більше інформації можна отримати в управлінні міжнародного співробітництва та європейської інтеграції (тел. 635649, 097 7575083 – Тетяна, email – [email protected]).

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
4м/с