Геннадій Зубко оглянув будівницто нової школи на Костопільщині | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-04-2017  17:23
Геннадій Зубко оглянув будівницто нової школи на Костопільщині

Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко відвідав з робочим візитом відвідав с. Пісків на Костопільщині. Зокрема, стару школу, що була побудована ще у 1952 році та будівництво нової.

У 2016 році на будівництво було виділено більше 16 мільйонів. В 2017-му роботи продовжуються, передбачається виділити 23 млн грн: 90% профінансує ДФРР, 10% – місцевий бюджет. Сучасний заклад на 226 шкільних місць має актову залу, перехідну галерею та їдальнею. Враховані енергоощадні технології. А ще тут з’явиться стадіон та спортзал.

Геннадій Зубко переконаний, що нова школа наповнить село життям, а децентралізація принесе якісні зміни. Адже на території Пісківської сільської ради проживає майже 2,5 тисячі жителів. Молоді сім’ї залишаються у селі, а народжуваність щороку зростає.

Разом з керівництвом області високопосадовець вшанував пам’ять героїв АТО та поклав квіти до меморіальних дошок. Поспілкувався із рідними загиблих хлопців.  Найбільше з усієї Рівненської області хлопців мобілізовані у зону АТО саме із цього села.

Мета:


Читайте також:3C°
4м/с