Громадські активісти на Рівненщині оголосили війну дорожникам, які порушують технології при ремонті доріг | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-04-2018  11:12
Громадські активісти на Рівненщині оголосили війну дорожникам, які порушують технології при ремонті доріг

Активісти ГО “Авто Євро Сила Рівне” навесні цього року почали проводити перевірку ремонту доріг у місті щодо дотримання технологій. Шокуючі відео того, як по вітру розвіюють державні кошти збирають тисячі переглядів в Інтернеті. Рівняни схвально відгукуються на таку діяльність представників організації. Адже в публічному доступі опинились відео, де ями на дорогах латають з очевидними порушеннями.

Так, кілька тижнів тому публічно осоромили підрядну організацію на вулиці Ст.Бандери і вулиці Грушевського.

У вівторок активістам вдалось зупинити ремонт дороги біля Рівного, поблизу с.Бармаки, який відбувався з явними порушеннями. Дорогу з міжнародним значенням латали на старий потрісканий асфальт, просто поливши його бітумом. А ті ділянки, де все ж зняли асфальт фрезером були хаотично засипані старим асфальтом.

Учора, 25 квітня, представники ГО “Авто Євро Сила Рівне”,  ГО “Активна громада Костопільщини” та ГО “Національний корпус Рівненщина” відвідали  Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області.

З керівником служби рівняни домовилися про співпрацю у виявленні порушень та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб, які вчиняють крадіжку державних коштів та марнотрацтві.

Щоб покарати винних і не дозволити надалі робити “одноразові ямкові ремонти” доріг, представники громадської спільноти планують надалі:

1. Бути присутніми та фіксувати процедуру керніння асфальту, щоб все було публічно та прозоро.
2. Бути на всіх судових слуханнях і засвідчувати, що всі процедури були виконанні правильно, надаючи  докази у фото- і відеоформаті.
3. Зберегти дороги Рівненської області.
4. Притягнути до кримінальної відповідальності злочинців.

До слова, днями (пов’язано це з роботою активістів чи ні), але представники однієї з підрядних організацій, на диво якісно, виконували ремонт вулиці Віденської. Про це активісти написали на своїй сторінці у ФБ. Адже таке доводиться бачити не часто.

Фото та відео з сторінки ГО “АВТО ЄВРО СИЛА-Рівне” у Фейсбук.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
8м/с