Ігор Проценко пояснив, чому "попросив" рівнянку з дитиною покинути публічний захід | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-04-2017  9:32
Ігор Проценко пояснив, чому “попросив” рівнянку з дитиною покинути публічний захід

Рівнянка Оксана Майборода раніше пожалілась у ФБ, що її з дитиною вигнали з публічного заходу.

#мененевзяли сьогодні на 3 -тя відкрита дискусія “Файне місто”, бо прийшла з сином. У описі події таке написали: “В рамках відкритої дискусії “Файне місто” всі, хто цікавляться архітектурою та найсучаснішими тенденціями у містобудуванні, матимуть рідкісну можливість зустрітися та поспілкуватися з Головним архітектором Львова Юліаном Чаплінським.”

Я цікавлюсь архітектурою та найсучаснішими тенденціями у містобудуванні і хотіла поспілкуватися з Головним архітектором Львова Julian Chaplinskyy. Хотіла розпитати про досвід Львова у ревіталізації, бо з активними рівнянами плануємо відновлювати #парк_ПДМ, а також про догляд за деревами і їх облік у Львові і громадську ініціативу з озеленення.

Що з дітьми не можна, дізналася уже на місці. Так от просто при всіх Ігор Проценко сказав (апдейт! фраза не дослівно, але значення таке): “Маму з дитиною попрошу вийти, бо ми передачу записуємо”, хоча, здається, сам же й запросив через Фейсбук. Якби ще трохи почекав, то б не довелося соромитися, бо планувала виходити. Але б тоді не дізналася як ставляться, коли ти з дитиною.

Я б не прийшла будь-куди, де попередили, що “без дітей”. Якщо проводять відкриту дискусію для усіх зацікавлених, то на неї може прийти будь-хто. Або ж як хочете зробити передачу, то йдіть у студію чи робіть захід тільки для запрошених.

Вдячна Olena Pinchuk за підтримку сьогодні, напевне, тільки мама розуміє як це може бути неприємно. Більше ніхто не вийшов.

Якщо вважаєте, що мама з дитиною має сидіти вдома, будь ласка, натисніть самі “не дружити”, мені не шкода.

На це бурхливо та з осудом відреагували інші рівняни, не лише мами з дітьми і журналісти, а й чоловіки. Ігорю Проценко довелось пояснити свою позицію. Він поширив свій коментар та відео, на якому чути як на інтершумі дитина зарюмсала:

 

“Моїм коментарем може бути тільки це робоче відео, з якого очевидні три факти: 1) я взагалі не говорив тих слів, які мені приписує у своєму дописі Oksana Maiboroda 2) я не пропонував ій залишити приміщення чи заспокоїти немовля, натомість я просто звернув її увагу на те, що тут відбувається зйомка телеперадачі (це саме я пояснив перед початком запису усім присутнім, попросивши виключити мобільні телефони, але, нажаль пані Оксана запізнилася майже на півгодини, і можливо того не знала) 3) відчуваючи делікатність та певну незручність ситуації я все одно перед нею одразу вибачився. Додам, що над зйомкою передачі у вихідний день працювали 5 операторів, 1 звукорежесер, 3 журналісти та 9 учасників дебатів (2-є з них спеціально приїхали зі Львова), був орендований.”

 


Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
23C°
7м/с