Ігор Проценко пояснив, чому «попросив» рівнянку з дитиною покинути публічний захід ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-04-2017  9:32
Ігор Проценко пояснив, чому «попросив» рівнянку з дитиною покинути публічний захід

Рівнянка Оксана Майборода раніше пожалілась у ФБ, що її з дитиною вигнали з публічного заходу.

#мененевзяли сьогодні на 3 -тя відкрита дискусія «Файне місто», бо прийшла з сином. У описі події таке написали: «В рамках відкритої дискусії «Файне місто» всі, хто цікавляться архітектурою та найсучаснішими тенденціями у містобудуванні, матимуть рідкісну можливість зустрітися та поспілкуватися з Головним архітектором Львова Юліаном Чаплінським.»

Я цікавлюсь архітектурою та найсучаснішими тенденціями у містобудуванні і хотіла поспілкуватися з Головним архітектором Львова Julian Chaplinskyy. Хотіла розпитати про досвід Львова у ревіталізації, бо з активними рівнянами плануємо відновлювати #парк_ПДМ, а також про догляд за деревами і їх облік у Львові і громадську ініціативу з озеленення.

Що з дітьми не можна, дізналася уже на місці. Так от просто при всіх Ігор Проценко сказав (апдейт! фраза не дослівно, але значення таке): «Маму з дитиною попрошу вийти, бо ми передачу записуємо», хоча, здається, сам же й запросив через Фейсбук. Якби ще трохи почекав, то б не довелося соромитися, бо планувала виходити. Але б тоді не дізналася як ставляться, коли ти з дитиною.

Я б не прийшла будь-куди, де попередили, що «без дітей». Якщо проводять відкриту дискусію для усіх зацікавлених, то на неї може прийти будь-хто. Або ж як хочете зробити передачу, то йдіть у студію чи робіть захід тільки для запрошених.

Вдячна Olena Pinchuk за підтримку сьогодні, напевне, тільки мама розуміє як це може бути неприємно. Більше ніхто не вийшов.

Якщо вважаєте, що мама з дитиною має сидіти вдома, будь ласка, натисніть самі «не дружити», мені не шкода.

На це бурхливо та з осудом відреагували інші рівняни, не лише мами з дітьми і журналісти, а й чоловіки. Ігорю Проценко довелось пояснити свою позицію. Він поширив свій коментар та відео, на якому чути як на інтершумі дитина зарюмсала:

 

«Моїм коментарем може бути тільки це робоче відео, з якого очевидні три факти: 1) я взагалі не говорив тих слів, які мені приписує у своєму дописі Oksana Maiboroda 2) я не пропонував ій залишити приміщення чи заспокоїти немовля, натомість я просто звернув її увагу на те, що тут відбувається зйомка телеперадачі (це саме я пояснив перед початком запису усім присутнім, попросивши виключити мобільні телефони, але, нажаль пані Оксана запізнилася майже на півгодини, і можливо того не знала) 3) відчуваючи делікатність та певну незручність ситуації я все одно перед нею одразу вибачився. Додам, що над зйомкою передачі у вихідний день працювали 5 операторів, 1 звукорежесер, 3 журналісти та 9 учасників дебатів (2-є з них спеціально приїхали зі Львова), був орендований.»

 


Мета:[Heateor-SC]

Поділитися:

[ishare_buttons]

Читайте також:3C°
4м/с