Інформація про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях м. Рівне | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
06-09-2018  10:14
Інформація про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях м. Рівне

Міською комісією з питань праці та заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях вживаються заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Станом на 01.08.2018 за інформацією Головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 40716,4 тис. грн, у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 40540,1 тис. грн та суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 176,3 тис. грн.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у порівнянні з 01.07.2018 зменшилась на економічно активних підприємствах-боржниках міста на 2247,1 тис. грн.

Керівники підприємств-боржників розробили графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати, які знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

У 2018 році наслідок вжитих заходів керівники 6 підприємств-боржників погасили заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 895,7 тис. грн.

З метою попередження порушень роботодавцями законодавства про працю в засобах масової інформації проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо недопущення використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, своєчасної виплати заробітної плати, дотримання розміру мінімальної заробітної плати та відповідальність за порушення вимог чинного трудового законодавства. У 2018 році розміщено 129 таких інформацій.

Питання забезпечення своєчасної та в повному розмірі виплати заробітної плати на підприємствах міста, дотримання мінімального розміру заробітної плати, легального використання праці найманих працівників знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-4C°
4м/с