34°

РадіоТРЕК, Радіо ТРЕК

Коли відкриють бази відпочинку та дитячі оздоровчі заклади на Рівненщині

Джерело: Радіо Трек

Офіційно дозволу обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на роботу баз відпочинку не надавала.

Про це повідомив на брифінгу заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Те ж стосується і роботи дитячих оздоровчих закладів.

Була нарада при голові ОДА за участю 9 керівників дитячих оздоровчих  закладів. Їх тривожить нинішня ситуація, бо без дітей є проблема з утриманням оздоровниць.

Але кошти, виділені в області на оздоровлення, збережені. І ми чекаємо зменшення захворюваності і послаблення карантину.

Бо, в першу чергу, керуємося принципом «не зашкодь». Адже перебування в таких закладах несе небезпеку як дітям, так і вихователям.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Щодо приватних баз відпочинку, то Сергій Подолін наголосив:

За інформацією від мешканців і правоохоронних органів, деякі бази відпочинку дозволяють собі несанкціоновано працювати.

Тому хочу підкреслити, що у нас діють мінімум 33 виїзні бригади , які складаються з працівників поліції, Держпродспоживслужби і місцевих органів самоврядування, які контролюють дотримання карантинного режиму.

Тож звертаюся до керівників баз відпочинку: не порушуйте законодавство. Ми не хочемо застосовувати фінансові санкції до порушників, а надіємося на ваше розуміння і терпіння. Мине пік захворюваності – всі будемо працювати.