Контрактникам скасують пільги? | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
04-10-2019  15:03
Контрактникам скасують пільги?
україна ато

“Слуга народу” планує скасувати соціальні виплати та пільги учасникам бойових дій, якщо вони служили за контрактом.

Про це заявила голова комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, народна депутатка від партії “Слуга народу” Галина Третьякова у інтерв’ю виданню АрміяInform.

Ми за аудит держави в цілому, зокрема пільг та соціальних виплат, які нині надають військовослужбовцям. Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так, – заявила Третьякова.

За її словами, необхідно відмовитися від радянських підходів, коли блага розписували на папері й не надавали де-факто у повному обсязі.

Роздаючи пільги без обмежень, ми збираємо і тиснемо податками на тих, хто нині працює. Тим самим стримуємо економічний розвиток держави. Інтереси суспільства щодо економічного розвитку мають переважати. Ми не хочемо жити весь час в епосі тотальної бідності і не зростати, – зазначила депутатка.

Вона підкреслила, що у країні небагато коштів.

Зрозумійте, ми не захистимо всіх. Людина свідомо йде на військову службу не для того, наприклад, щоб отримати житло. Маємо змінити конструкт. Те, що є нині, – радянське, яке треба змінити на європейське, цивілізоване. Повторюю: захищати слід тільки тих, хто щось утратив на війні, – наголосила Третьякова.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
5м/с