Музиканти, яких сьогодні Роман Яворський звинуватив у гастролях в Росії, спростовують цю інформацію | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
15-06-2017  17:58
Музиканти, яких сьогодні Роман Яворський звинуватив у гастролях в Росії, спростовують цю інформацію

До редакції “ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТІК Рівне” звернувся менеджер і бас-гітарист гурту “Cherry-Merry” Микола Колков, який заявив, що їх гурт не гастролював у Російській Федерації:

“Це брехня. Я офіційно заявляю, що концертів в РФ у нас не було!”

Нагадаємо, сьогодні на сесії Рівнеради розгорівся скандал навколо виступу гурту “Mozgi” у Рівному в цьому році. Рівнянин Дмитро Яремчук попросив депутатів і СБУ заборонити концерт від організації “МЕГАПОДІЯ”, оскільки музиканти гастролюють у РФ.

У відповідь, Роман Яворський, керівник продюсерського центру “МЕГАПОДІЯ”, звинуватив самого Дмитра Яремчука у “псевдопатріотизмі”, адже рівнянин планує виступати на фестивалі “Тарас Бульба” у середині липня, де у програмі заявлені колективи, що, за його словами, також гатролюють у Росії. Зокрема, «Cherry Merry» та гурт «Infected Rain»:

“Мова йде про гурти «Cherry Merry», який виступав в РФ раніше, та гурт «Infected Rain», який виступатиме в місті Ярославль (Росія), 1 липня у рамках якогось там «Доброфесту» напередодні фестивалю «Тарас Бульба». Інформація про це дуже чітко зазначена на сайті цих артистів,” – йдеться у дописі Романа Яворського.

Ми не знайшли інформації, яка б підтверджувала слова Романа Яворського щодо гурту «Cherry Merry» і висвітлюємо позицію музикантів гурту, аби всі сторони конфлікту були почуті.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
22C°
4м/с