На Лебединці школяр провалився під кригу – життя хлопця врятував нацгвардієць | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
27-03-2018  9:08
На Лебединці школяр провалився під кригу – життя хлопця врятував нацгвардієць

Це сталось учора у центрі Рівного після  16:30. Від трагедії хлопця врятував до приїзду екстренних служб  військовослужбовець Національної гвардії України Анатолій Гордійчук. Чоловік з товаришем саме проходили біля озера, як побачили школяра, який приблизно за десять метрів від берега перебував у холодній воді та з усіх сил намагався втриматися на поверхні озера.

Військовослужбовець не розгубився, а одразу кинувся у воду на порятунок хлопця. Коли нацгвардієць дістав школяра з води, вони з товаришем негайно відвели врятовано до найближчого кафе, де в теплому приміщенні персонал закладу зігріли хлопця гарячим чаєм та вкрили теплим покривалом.

Зі школярем поспілкувалися поліцейські та рятувальники. Його оглянули працівники швидкої. Хлопчина розповів, що звати його Руслан, йому 13 років і мешкає він з тіткою в селі Забороль Рівненського району.

Як так трапилося, що він провалився під кригу, розповідав не дуже охоче. Але очевидно, що то був просто не обдуманий дитячий вчинок, який мало не коштував йому життя. Поліцейські зателефонували до тітки та повідомили про подію. Наразі з хлопчиною усе добре. З військовослужбовцем Нацгвардії, який до речі врятував школяра у своє професійне свято, теж усе добре. Анатолій Гордійчук не вважає себе героєм, каже, що на його місці, так мав вчити будь хто, не зважаючи чи людина у погонах чи працює у цивільній сфері.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
23C°
4м/с