На покрівлі реакторного відділення енергоблоку №2 Рівненської АЕС ліквідували “пожежу” (+ФОТО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-11-2020  17:26
На покрівлі реакторного відділення енергоблоку №2 Рівненської АЕС ліквідували “пожежу” (+ФОТО)

Сьогодні, 26 листопада вогнеборці ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області з охорони Рівненської АЕС відпрацювали тактичне заняття щодо ліквідації умовної пожежі на покрівлі реакторного відділення енергоблоку №2.

За легендою навчань під час проведення ремонтних робіт на покрівлі реакторного відділення енергоблоку №2 стався вибух балону з горючим газом з послідуючим займанням елементів покрівлі, існувала загроза поширення вогню на покрівлю машинного залу. Повідомлення про пожежу надійшло від працівників цеху. До місця виклику негайно направилася чергова зміна ДПРЗ-2. По прибуттю рятувальники оперативно оцінили обставини, провели оперативне розгортання, під’єднали автомобілі до пожежного сухотрубу та по існуючій пожежній драбині піднялись на покрівлю реакторного відділення.

Особливістю та складністю гасіння даної умовної пожежі являлося доставлення пожежного інвентарю та подачі вогнегасних речовин на значну висоту (висота реакторного відділення понад 52 м.), а оскільки горіння елементів покрівлі відбувається з виділенням великої кількості диму, то гасіння проводилось в апаратах захисту органів дихання та зору. Проте завдяки чіткому керівництву та злагодженим діям особового складу підрозділів «пожежа» була ліквідована в найкоротші терміни. Загалом в навчаннях було залучено 12 осіб особового складу та 3 одиниці техніки.

Рятувальники відпрацювали всі етапи пожежогасіння, починаючи від отримання повідомлення до повної її ліквідації та повернення в підрозділ. Під час підбивання підсумків навчань керівник гасіння пожежі звернув додаткову увагу на специфіку гасіння даних пожеж, провів розбір кожного етапу пожежегасіння, вказав на помилки та відповів на поставлені питання.

Джерело: Рівненські новини


Читайте також:12C°
10м/с