На полігоні зібрали резервістів на навчання | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-04-2017  9:26
На полігоні зібрали резервістів на навчання

З 26 квітня 2017 року на Рівненському загальновійськовому полігоні розпочнеться прийом резервістів оперативного резерву першої черги, що будуть залучені на навчальні збори з однією з бригад оперативного командування «Захід».

До зборів цього етапу залучається понад 1000 резервістів майже з усіх областей України, переважно солдати та сержанти
Основне завдання військового резерву – підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні. Найважливіше для Збройних Сил України не допустити втрат підготовлених військовослужбовців, що брали безпосередню участь у бойових діях та зберегти накопичений бойовий потенціал підрозділів, після звільнення особового складу.
Впродовж 30 днів для резервістів буде організовано навчання для збереження та вдосконалення знань, навичок та умінь, необхідних для виконання обов’язків військової служби під час особливого періоду. Підготовка резервістів здійснюється з урахуванням отриманого бойового досвіду в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.


Під час перебування в оперативному резерві військовозобов’язані мають ряд привілей та пільг: безкоштовно забезпечуються військовою формою одягу, харчуванням у військовій частині, медичною допомогою.
Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата за той час, що він перебував у військовій частині (не менше 3200 грн.), гроші за проїзд до військової частини та в зворотному напрямку (або забезпечується його доставка військовим комісаріатом до місця проведення зборів та в зворотному напрямку).
Резервісту виплачуються, залежно від військового звання, одноразове грошове заохочення за підсумками року (тим, хто виконав програму зборів) від 1600 до 3100 грн. Грошова виплата за 30 діб підготовки – від 2400 до 3200 грн., добові за 30 діб перебування у військовій частині від 180 до 450 грн., один прожитковий мінімум на місяць тим, які на день призову на збори не працюють – 1600 грн.


Резервісту на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві (час проведення зборів) гарантується збереження робочого місця, середньомісячна заробітна плата, державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення

Фото з архіву прес-служби оперативного командування «Захід»

Повідомляє прес-служба ОК “Захід”

Мета:


Читайте також:-4C°
3м/с