На Рівненській АЕС та зоні спостереження завтра заплановано протиаварійне тренування – рівнян просять не панікувати | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-11-2018  12:57
На Рівненській АЕС та зоні спостереження завтра заплановано протиаварійне тренування – рівнян просять не панікувати

Завтра, 13 листопада, на Рівненській АЕС та зоні спостереження заплановано протиаварійне тренування. Усі дії будуть виконуватись умовно, тож просимо населення зберігати спокій.

До тренування «Організація, порядок управління діями персоналу ВП РАЕС у випадку радіаційної аварії» залучатимуться керівний склад та персонал аварійних груп та бригад електростанції, а також місцеві органи управління цивільного захисту та евакуаційні органи населених пунктів зони спостереження РАЕС.

Захід проводиться з метою підвищення готовності органів влади до виконання заходів із захисту населення і територій у випадку надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.

В ході тренування, зокрема, практично відпрацюють заходи з оповіщення та інформування населення, яке проживає у зоні спостереження РАЕС, укриття в захисних спорудах, проведення йодної профілактики, видачі респіраторів, здійснення евакуації. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
3м/с