На Рівненщині закуплено 23 шкільних автобуси | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
11-10-2018  17:19
На Рівненщині закуплено 23 шкільних автобуси

Цьогоріч на Рівненщині вже закуплено 22 шкільних автобуси за обласною програмою щодо забезпечення освітніх закладів. 

До кінця року заплановано ще  6, а саме: 2 у Здолбунівський район, зокрема в Будеразький та Ступнівський освітні заклади; 1 в Устянську школу, що на Кореччині; 1 у с. Цепцевичі Сарненського району; 1 у Деражненську ОТГ; 1 у Михалківську школу, що на Острожчині.

Варто зазначити, що тільки з обласного бюджету на придбання транспортих засобів було виділено понад 28 мільйонів, а це 70% вартості, решту 30% − додали на місцях.

«Шкільними автобусами будуть забезпечені ті громади, які підтримують реформи. Ті, хто провів оптимізацію закладів освіти, або планують її здійснити найближчим часом.  Окрім того, шкільні автобуси отримають громади, в яких свого часу такий транспорт був вилучений для потреб АТО», – зазначив очільник освіти області Григорій Таргонський.

Довідково: вже придбали автомобілі на Березнівщині, Гощанщині, Острожчині, Сарненщині, Дубенщині, Кореччині, Костопільщині та Рівненському районі. Також закупівлю здійснили у Млинівській, Бугринській, Смизькій, Боремельській, Бабинській, Острожецькій, Бокіймівській, Немовицькій, Малолюбашанській ОТГ. 

За кошти місцевого бюджету придбано 1 шкільний автобус Пісківською сільською радою.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-18C°
2м/с