21°

На Рівненщині діти на дистанційному навчанні, але не через карантин

На Млинівщині через аварійний стан будівлі Борбинської одинадцятирічки, де знання здобувають майже 250 дітей, навчальний процес переведено на дистанційну форму навчання.

Згідно з технічним обстеженням, проведеним у 2017 році, у навчальному закладі закрили чотири класні кімнати та приміщення бібліотеки. Призначена відповідальна особа, яка стежить за технічним станом приміщень, результати спостереження заносить у спеціальний журнал. Навчальний процес у школі триває у дві зміни. Для усунення подальшої руйнації провели укріплення дерев’яних конструкцій даху.

У лютому цього року технічний стан деяких приміщень одинадцятирічки погіршився, отож на засіданні комісії ТЕБ та НС Острожецької сільської ради та дирекції Борбинської ЗОШ дійшли консолідованого висновку: навчальний процес перевести на дистанційну форму, а також провести нове технічне обстеження будівлі школи та ґрунтів, на яких розміщений її фундамент.

Після отримання технічного звіту буде ухвалено рішення щодо подальшої експлуатації будівлі та навчання учнів.

У Борбині споруджується нова одинадцятирічка: цей об’єкт увійшов до президентської програми «Велике будівництво». Мешканці населеного пункту сподіваються на якнайшвидше введення її в експлуатацію.