На всеукраїнській конференції прокурорів органи прокуратури Рівненської області представлятимуть 11 прокурорів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-04-2017  12:31
На всеукраїнській конференції прокурорів органи прокуратури Рівненської області представлятимуть 11 прокурорів

19 квітня 2017 року відбулися збори прокурорів регіональної прокуратури Рівненської області для обрання делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів, яка відбудеться 26 квітня цього року в м.Києві.

У зборах взяли участь 86 працівників апарату прокуратури області.

Відкриваючи збори, голова організаційного комітету – заступник прокурора області Тарас Ільящук нагадав присутнім про набрання 15 квітня 2017 року чинності положень Закону України «Про прокуратуру» щодо функціонування органів прокурорського самоврядування та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, а також необхідність обрання делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Під час зборів шляхом голосування обрано голову та секретаря зборів, членів лічильної комісії.

У ході заходу оголошено імена 5 кандидатів, які подали документи про намір та бажання бути обраними делегатами на всеукраїнську конференцію.

За результатами таємного голосування обрано 3 делегатів від регіональної прокуратури , які візьмуть участь у всеукраїнській конференції прокурорів, – Богдан Рункевич, Олександр Солдатенков і Василь Теслюк.

Також у кожній місцевій прокуратурі (Дубенська, Здолбунівська, Рівненська, Сарненська) проведено аналогічні збори, на яких обрано по 2 делегати для участі у конференції.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:1C°
8м/с