Начальник управління охорони здоров'я Рівного розповів, які тепер зарплати отримують лікарі | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
08-11-2018  16:44
Начальник управління охорони здоров’я Рівного розповів, які тепер зарплати отримують лікарі

Двадцять три лікарі у трьох рівненських ЦПМСД, котрі набрали рекомендовану кількість пацієнтів , вже у жовтні отримали по 15 тисяч грн. Нагадаємо, рекомендована кількість для терапевтів – 2000, сімейних лікарів – 1800 та педіатрів – 900. Медсестри при лікарях, котрі набрали максимум декларацій, мають 8 тисяч грн. 

“Зарплата ні в кого не зменшилася, лише збільшується, але у тих, хто працює, -наголошує начальник Рівненського міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів. – Що вплинуло на таку високу зарплату? Насамперед відштовхувалися від тарифної сітки, тому що є лікарі, які мають стаж, досвід роботи і це треба враховувати. За кількість підписаних декларацій лікар теж отримує надбавку. Якщо згідно тарифної сітки лікар отримував до 4000 грн. ,то тепер ще буде надбавка. Згодом ми зробимо градацію за якісними показниками. Тоді першочерговою буде не кількість декларацій, а якість роботи лікарів.”

Лікарів, котрі не набрали необхідної кількості декларацій, ніхто звільняти не буде. Час від часу вони отримуватимуть премії за працю, але, безумовно, не в тому розмірі, про який йшла попередня розмова.

Як відомо, три ЦПМСД Рівного фінансуються безпосередньо з НСЗУ. У четвертому кварталі вони отримають 23 млн.грн. Для порівняння – у третьому кварталі три рівненських ЦПМСД отримали 16 млн.грн. медичної субвенції. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
7м/с