Нетверезого рівнянина, який викликав поліцейських, щоб на них подивитись, притягнули до відповідальності | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-04-2017  10:06
Нетверезого рівнянина, який викликав поліцейських, щоб на них подивитись, притягнули до відповідальності

Вчора до патрульних надійшло повідомлення, що на вулиці Погоринський невідомий потребує допомоги поліції. Коли інспектори прибули на місце події, вони виявили чоловіка з ознаками алкогольного сп’яніння, якій зізнався, що викликав поліцію “по приколу” і щоб “на вас, полицейских, посмотреть”. Жодної допомоги він не потребував.

Чоловіку патрульні пояснили, що його дії підпадають під адміністративне правопорушення за ст.183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спецслужб) та повідомили, що його буде притягнуто до адміністративної відповідальності за вище вказаною статтею.

64-річному жартівнику запропонували проїхати до медичного закладу для огляду на стан алкогольного сп’яніння (результат позитивний – 2,19 проміле).

Шановні громадяни! У той час, коли спецслужби марно витрачають на вас свій час, чиєсь життя може бути під реальною загрозою! Поважайте себе та інших.

Патрульна поліція Рівного

Мета:


Читайте також:2C°
8м/с