Одразу три електролови виявили інспектори Рівненського рибоохоронного патруля | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
10-10-2018  11:14
Одразу три електролови виявили інспектори Рівненського рибоохоронного патруля

За повідомленням Відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Рівненського рибоохоронного патруля: 9 жовтня о 10:00 під час здійснення рибоохоронного рейду містом Рівне по вул. Млинівська поблизу магазину «Ford» було виявлено громадянина, який здійснив виготовлення двох заборонених знарядь лову – електроловильних систем (електролов) марки «STC 1200 PROFI» 12V електролов SAMUS – 725G, ці електроловильні системи громадянин виготовляв у Рівненському районі Рівненської області. Внаслідок вчинених дій громадянин порушив ст. 52-1, 63 ЗУ «Про тваринний світ», п. 3.14 Правил любительського та спортивного рибальства, тобто здійснив правопорушення, яке класифікується за ст. 85-1 КУпАП.

Також у м. Рівне по вул. Млинівський проте о 12:35 було затриманого громадянина, який здійснював збут забороненого знаряддя лову – електроловильної системи (електролова) «STC 1200 PROFI» 12V електролов SAMUS – 725G. Як наслідок на громадянина складено адмінматеріали за ст. 85-1 КУпАП.

В підсумку було вилучено три електроловильні системи (електролов), а матеріали справи направлені до суду.

Рівненський рибоохоронний патруль нагадує, що згідно КУпАП та ст.85-1: «Виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу, а також збут незаконно добутої продукції – тягнуть за собою накладення штрафу від дев’яти до двадцяти одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

Реклама, а так само будь-яка інша діяльність з рекламування чи розповсюдження заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб рекламодавця або розповсюджувача реклами – від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
4м/с