Після втручання прокуратури було збільшено видатки на харчування та лікування хворих у Острозькій психлікарні  | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-10-2018  10:48
Після втручання прокуратури було збільшено видатки на харчування та лікування хворих у Острозькій психлікарні 

За результатами проведених перевірок та внесених актів реагування Острозьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури до комунального закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради, а також листів, скерованих до Рівненської обласної ради, останньою покращено видатки на фінансування харчування та лікування хворих названого комунального закладу.

На 2018 рік загалом, і на 4 квартал поточного року зокрема, рішеннями обласної ради про внесення змін до обласного бюджету, збільшено удвічі видатки на утримання вказаного закладу.

Так, видатки на фінансування харчування та лікування на одного пацієнта в день становлять 33 грн. проти 15 грн. 15 коп., що виділялися в 2017 році.

Вжиті заходи мають покращити психічний та фізичний стан здоров’я хворих у КЗ «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради.

За матеріалами Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с