Правоохоронці назвали ім'я основного підозрюваного у нічному підпалі у Рівному | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
16-12-2019  13:20
Правоохоронці назвали ім’я основного підозрюваного у нічному підпалі у Рівному
Джерело: ВСЕ

Як стало відомо журналістам ВСЕ з власних джерел у правоохоронних органах, на даний момент у поліції є головний підозрюваний у підпалі на Шопена у Рівному. Повідомляють, що до справи причетний Віктор Пустинський з прізвиськом «Пустой». Мотив підпалу пояснив тим, що мав залякати підприємця, який начебто був винний гроші для впливових осіб та не був «зговорчівим».

Нагадаємо, повідомлення про підпал надійшло до Служби порятунку сьогодні близько опівночі. На території будинку 11 на вулиці Шопена підпалили легковик «Тойота Кемрі». Через півгодини вогонь вдалось загасити. А у правоохоронних органах розповіли, що ймовірного палія – Віктора Пустинського – затримали.

До слова, Віктор Пустинський, він же «Пустой», ймовірно, фігурував і у інших кримінальних справах. Так, підозрюють, що це саме він взимку 2013 року побив одного з автомайданівців, перебував зі своєю групою під час подій на майдані «тітушкою». Також відомо про його участь у рівненському наркобізнесі. В 2015 році побив одного з помічників депутата обласної ради, а також вчинив стрілянину у місцевому ресторані «Blues&Jazz».


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
1м/с