Прокуратура наполягає на примусовому лікуванні жителя Радивилівщини, який убив матір | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-11-2018  13:00
Прокуратура наполягає на примусовому лікуванні жителя Радивилівщини, який убив матір

Дубенською місцевою прокуратурою скеровано до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно особи, яка вчинила особливо тяжкий злочин.

Так, у вересні 2018 року в одному з сіл Радивилівського району в  ранкову пору доби 43-річний чоловік підійшов до матері, яка працювала по господарству, та наніс їй кілька ударів молотом по голові, після чого продовжив бити потерпілу руками та ногами в різні частини тіла. Від спричинених тілесних ушкоджень 64-річна жінка померла на місці події.

За даним фактом розслідувалося кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство). 

В ході досудового розслідування у даному кримінальному провадженні було встановлено, що чоловік,  в силу свого психічного стану, є не осудною особою, оскільки наявне у нього психічне захворювання позбавляло його можливості усвідомлювати свої дії і керувати ними, як під час вчинення діяння, так і на теперішній час.

Наразі досудове розслідування завершено, клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру перебуває на розгляді суду.

Матеріали Радивилівського відділу  Дубенської місцевої прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-5C°
3м/с