Регіональний штаб на Рівненщині боротиметься із підприємствами-боржниками по зарплаті | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-03-2018  12:40
Регіональний штаб на Рівненщині боротиметься із підприємствами-боржниками по зарплаті

На Рівненщині створили регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. До його складу увійшли керівництво Управління державної виконавчої служби, керівники районних, міських відділів ДВС. Очолив штаб начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук.

 

На сьогодні в органах виконавчої служби Рівненської юстиції перебуває 1737 виконавчих документів щодо стягнення заборгованості по зарплаті та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами на загальну суму 12 958 546 гривень. В області налічується вісім підприємств-боржників, які знаходяться у містах Рівне і Сарни, Рівненському та Рокитнівському районах.

 

“Це соціально важливий напрямок роботи органів виконавчої служби в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Адже кожна людина має отримувати зароблені кошти. Жоден роботодавець, незалежно від того, чи це представник малого або середнього бізнесу, чи це велика приватна або державна компанія, не повинні уникнути відповідальності,” – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук.

 

На Рівненщині також діятимуть мобільні групи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області з питань ліквідації заборгованості по заробітній платі.

 

Разом з тим, Рівненська юстиція в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» інформує громадян про те, як реалізувати своє право на стягнення заборгованості із заробітної плати. Для цього розроблені путівники виконавчого провадження – покрокова інструкція для громадян, що і як потрібно робити, аби реалізувати своє право на виконання судового рішення. Такі інструкції є як для стягувачів, так і для боржників. Інформують у Головному управлінні юстиції у Рівненській області.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
3м/с