20°

Рівняни у маршрутці довели пенсіонерку до сліз

Обурливу історію у своєму ФБ розповіла рівнянка Ліана Диновська, про випадок який стався напередодні увечері у маршрутці №35. Старенькій бабусі водій відмовив у пільговому проїзді. Коли за бабусю погодилась заплатити Ліана, пасажири почали обурюватись і виганяти з транспорту і бабусю і саму жінку:

“У мене культурний шок! 
Зайшла старенька бабуся в маршрутку за номером 35 і попросила водія підвезти її по пенсійному посвідченню, як пільговика. Водій голосно відрізав: « Не візьму!»! Бабуся ще раз попросила, зауважила, що вже темно і вона довго чекає транспорт. Водій злісно ще раз: « не візьму сказав!» 
Я попросила бабусю зайти і дала кошти на проїзд, при тому поцікавилась у водія, чи є хтось по посвідченню як пільговик. Водій відповів: « всі в маршрутці по посвідченням!». Люб’язно перепитала у присутніх в маршрутці,чи надав водій бодай комусь пільгу, на що присутні відмовили. Відтак,у маршрутному автотранспорті не було жодного пільговика!
Запитала у водія, хто перевізник? Він відповів, що сам є власником маршрутного таксі і перевізником!
Запитала ,чи він не вживав алкоголь? Відповів, що завжди керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння! З водієм все зрозуміло!
Тут почався треш від присутніх в маршрутці:
– доїдеш, тоді будеш питання задавати!
– а ти знаєш скільки коштує солярка?
– вали звідси і бабку ту прихвати!
– ці старі вже задовбали, нехай місце собі шукають вже ближче до землі!
Бабуся почала плакати, байдужість 30-50 річних мене шокувала!
ФБ не офіційне звернення, але знаю, що відреагуєте на такі дії водія! Так не має бути. Люди, будьте взаємоввічливі, любіть і поважайте старість!
Моя свідомість відмовляється сприймати таку реальність і відповідне ставлення до літніх людей!”