Рівняни з Вербової просять владу облаштувати їм у дворі дитячий майданчик | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-04-2017  9:49
Рівняни з Вербової просять владу облаштувати їм у дворі дитячий майданчик

Така петиція зареєстрована на сайті Рівненської міської ради. У ній люди просять встановити дитячий ігровий майданчик за адресою вул. Вербова 37 та забезпечити безпечні умови для дитячих ігор у дворі.

Пояснюють, що тут проживає понад 800 мешканців, питому частину яких складають діти. Разом з тим, у дворі будинку відсутній ігровий майданчик. Діти, особливо найменші, граються на залишках майданчика, який було закладено ще при будівництві будинку (1980-х роках). Під дією часу та постійної експлуатації, старий майданчик та прилягаючі до нього архітектурні конструкції поламалися чи завалилися, що є надзвичайно небезпечним для малолітніх мешканців будинку.

У дворі також існують архітектурні конструкції з бетонних плит, які неодноразово завалювалися. На щастя, поки що обійшлося без людських жертв, але вони є небезпечними для усіх мешканців будинку, особливо дітей, які біля них щоденно граються.

Наступною проблемою для безпеки дітей будинку є те, що сміттєві баки розташовані у безпосередній близькості до старого дитячого майданчика, а також посеред двору. Діти постійно контактують з залишками сміття чи його продуктів розпаду.

Тому владу просять  демонтувати залишки старого дитячого майданчика, встановити новий дитячий майданчик (який відповідатиме різним віковим категоріям дітей), закріпити чи замінити бетонні плити, що укріплюють ґрунтові вали та створюють архітектурну конструкцію, а також упорядкувати місце знаходження сміттєвих баків у дворі відповідно до затверджених державних санітарних норм та правил  утримання територій населених місць.

Підтримати петицію можна тут. 

Мета:


Читайте також:-2C°
7м/с