Рівнянину, який самостійно взявся приводити до ладу пішохідну частину, поліція виписала штраф ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
18-08-2017  15:48
Рівнянину, який самостійно взявся приводити до ладу пішохідну частину, поліція виписала штраф

У соціальній мережі Фейсбук рівнянин Ivan Krutyakov обурився щодо дій патрульної поліції Рівного. Він самостійно за власні кошти взявся приводити до ладу пішохідну частину одного з районів Рівного. Як тільки почалася робота патрульні полісмени оштрафували та виписали адмінпротокол рівнянину. 

“Сегодня наша новая полиция мне выписала админпротокол про правонарушение и штраф, за то что я без их ведома начал благоустройство (за свои деньги!!!) пешеходной части одного из районов города. Новая бруковка, газоны, лавки и освещение по утверждённому проекту! Теперь оказывается я преступник, если вкладываю деньги в развитие инфраструктуры города! Убейте меня, если я ещё хоть что то начну развивать в этой стране!” – зазначає рівнянин. 

У патрульній поліції Рівного дану ситуацію прокоментували: 

“18 серпня 2017року в м. Рівне, на тротуарі вул. С.Бандери рівнянин порушив порядок погодження з Національною поліцією проведення робіт по облаштуванню благоустрою тротуару на вулицях м. Рівного, та порушив нормативи щодо обладнання на вулицях місць провадження робіт технічними засобами регулювання дорожнього руху, відсутні будь які дорожні знаки та огородження.

Складено Акт обстеження ділянки ВШМ, відібрано пояснення та вручено Вимогу (Припис). Роботи припинені.

Винесено постанову за ч.2 та ч.3 ст.140 КУпАП (об’єднано за ч.2 ст.36 КУпАП) штраф: 680 грн (за ч.3 ст.140 КУпАП)”, – розповіли у патрульній поліції Рівного.

 

Мета:


Читайте також:10C°
9м/с