Сьогодні у Рівному міський голова і його заступниця малювали великодній хенд-мейд в реабілітаційному центрі "Особлива дитина" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-04-2018  15:43
Сьогодні у Рівному міський голова і його заступниця малювали великодній хенд-мейд в реабілітаційному центрі “Особлива дитина”

3 квітня до Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» завітали міський голова Рівного Володимир Хомко та його заступниця Галина Кульчинська, аби влаштувати дітям передвеликоднє свято.

Очільник Рівного привітав дітей та колектив центру та разом із вихованцями закладу розмальовував пасхальні прикраси. Такі зустрічі вже стали традиційними. Працівники міської ради протягом року перед початком державних та релігійних свят вітають своїх підопічних. Щоразу дітки отримують солодкі подарунки та речі, які допомагають їм у навчально-виховному процесі.

“Мені важливо, щоб дітям це було цікаво: дивіться, як захоплено вони працюють. Щиро хочеться, аби вони сьогодні відпочили і отримали від творчості побільше задоволення. У цьому й сенс сьогоднішнього дійства і зустрічі,” –  пояснив свою постійну участь у мистецькій акції «Особливої дитини» мер міста. Інформують у Рівненській міській раді.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
8м/с