Сьогодні у Рівному зібрали педагогів з 3 областей | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-04-2017  17:13
Сьогодні у Рівному зібрали педагогів з 3 областей

Рівненщина на два дні стала центром проведення регіонального патріотичного Форуму «Ми – Українці». 28 квітня, на Рівненщину з’їхалися півтори сотні фахівців з Волинської та Житомирської областей, відповідальних за роботу з молоддю. Урочисте відкриття розпочалося з виконання гімну України та вітань учасникам.


Форум триватиме два дні на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Електронік-Рівне» (с. Кустин, вул.Санаторна, 2).
Рівненщина ділиться досвідом діяльності пластових об’єднань. Адже на її території діє унікальна пластова оселя у селі Волошки.


Сусідів також знайомлять із організацією гри «Джура», розвитком військово-патріотичного виховання та створенням молодіжних центрів. Крім того, будуть проведені майстер-класи з таборування та вишколу. Також запланована зустріч з учасниками АТО. Водночас, є можливість ознайомитися із напрацюваннями інших областей у напрямку патріотичного виховання.


У програмі Форуму – пленарні засідання з доповідями на тему розвитку та впровадження методик національно-патріотичного виховання, робота в шести практичних секціях.
Організатор форуму – управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, за підтримки Волинської та Житомирської ОДА.

Мета:


Читайте також:-2C°
7м/с