Сьогодні відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
17-12-2018  10:14
Сьогодні відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства

Сьогодні о 14:00, за адресою вул. Соборна 12А, каб. 410, відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства

Порядок денний засідання постійної комісії з питань міського господарства

 1. Про затвердження Положення про постійні комісії Рівненської міської ради сьомого скликання. (Паладійчук С. Б.  – секретар міської ради)
 2. Про зміни до бюджету міста Рівного на 2018 рік. (Шульга В. О. – начальник Управління бюджету і фінансів)
 3. Про бюджет міста Рівного на 2019 рік. (Шульга В. О. – начальник Управління бюджету і фінансів)
 4. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Рівного на 2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.02.2015 № 4904. (Кирея М. І. – начальник Управління економіки міста)
 5. Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 22.02.2018 № 4004 «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2018 рік», що стосуються Управління житлово-комунального господарства (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)
 6. Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 22.02.2018 № 4004 «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2018 рік», що стосуються Управління культури і туризму (Максименко Т. А. – начальник Управління культури і туризму)
 7. Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 22.02.2018 № 4004 «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2018 рік», що стосуються Управління охорони здоров’я (Іськів В. І. – начальник Управління охорони здоровя)
 8. Повторний розгляд. Про надання дозволу на розроблення детального плану території. (в районі вулиці Київської). (Мельник В. В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)
 9. Про поновлення договору оренди землі на вул. Київській, 92 гр. Нечипоруку В. М. (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Андрія Мельника, 6-А та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Курчатова, 18-К і вул. Курчатова, 18-Л та передачу її в оренду ТОВ Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходяться об’єкти нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення Приватному підприємству «ЗІМ» у власність шляхом викупу земельної ділянки у провулку Робітничому, 5, на якій знаходиться нерухоме майно. (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Івана Вишенського, 4-А Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Акцент» земельної ділянки на вул. Дубенській, 40 (на земельній ділянці знаходиться  нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «О. Теліги-45» земельної ділянки на вул. Олени Теліги, 45 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників гуртожитку «Курчатова 10» земельної ділянки на вул. Курчатова, 10 (на земельній ділянці знаходиться  нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
 17. Про припинення Рівненському обласному міжгосподарському кооперативному шляхо – будівельному об’єднанню “Рівнеагрошляхбуд” права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі на вул. Пластовій, 27 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
 18. Повторний розгляд. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Відінській, 41 ПрАТ «Рівнебуд» (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
 19. Повторний розгляд. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Олександра Олеся, 16 КЗ «Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр» Рівненської обласної ради (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
 20. Повторний розгляд. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТзОВ «Вест Ойл Груп» на вул. Дубенській,  163 – а ( на земельній ділянці знаходиться навіс). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)
 21. Різне.
Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради
Мета:


Читайте також: • Курси перукаря рівне
-2C°
3м/с