Сьогодні журналістам показали життя рівненських військових на Рівненському полігоні | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-04-2017  12:51
Сьогодні журналістам показали життя рівненських військових на Рівненському полігоні

Сьогодні журналісти з Рівного побували на Рівненському загальновійськовому полігоні та ще раз переконалися, що полігон впевнено тримає позиції одного з найкращих навчальних центрів в Збройних Силах України.

На полігоні облаштована та постійно вдосконалюється потужна навчально-матеріальна база, а ділянка для проведення штурмових дій в лісистій місцевості єдина в Збройних Силах України. Крім цього для особового складу та оперативного резерву, який незабаром прибуде на полігон, створені побутові умови які дають можливість з максимальним комфортом знаходитись в польових умовах. Розгорнуте наметове містечко, палатки укомплектовані пічками, створений запас дров.

Під час перебування на полігоні особовий склад буде забезпечений три разовим гарячим харчуванням, до речі, журналісти мали змогу перевірити якість приготування їжі та скуштувати страви, які приготували військові кухарі. Облаштовані душові кабінки та пральня. А також, в разі необхідності, військовослужбовці матимуть змогу отримати невідкладну медичну допомогу. Підведена стаціонарна та облаштована запасна електромережа, пробурені свердловини для забезпечення водою.

Мета:


Читайте також:3C°
7м/с