Шахраї вкрали цієї доби з банківських рахунків жителів Рівненщини 42 тисячі гривень ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-05-2017  13:19
Шахраї вкрали цієї доби з банківських рахунків жителів Рівненщини 42 тисячі гривень

Із карткових рахунків жительок Вараша та Корця минулої доби за лічені хвилини зникли всі гроші. Аферисти, представившись працівниками служби безпеки банку, заволоділи 42 тисячами гривень.

 

35-річну мешканку Вараша та 60-річну кореччанку ошукали за тією ж злочинною схемою. Псевдопрацівники фінансової установи, запевняючи у телефонному режимі, що дбають про безпеку кожного клієнта, приголомшили жінок інформацією про спробу доступу сторонніх осіб до їхніх рахунків. Шахраї, зловживаючи їх довірою та шляхом обману, отримали від них усі необхідні персональні дані та банківські реквізити, в результаті чого заволоділи 20 та 22 тисячами гривень відповідно.

За фактами шахрайства розпочаті досудові розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

 

Правоохоронці вкотре нагадують та застерігають громадян, що працівник банку ніколи не випитуватиме особисті дані (прізвище ім’я по-батькові, дату народження, ПІН-код!!, CVV-код чи код із смс), адже ця інформація є в базі даних фінансової установи і не потребує додаткового підтвердження. Не потрібно продовжувати розмову з незнайомцем, якщо він телефонує до вас та змушує назвати будь-які дані. Зловмисники використовують психологічні інструменти впливу і часто вдаються до шантажу. Варто відразу покласти слухавку та звернутися до поліції, повідомивши номер телефону та вимоги зловмисників.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

Мета:


Читайте також:8C°
4м/с