Скандал на рівненському автовокзалі: 9 військовослужбовцям, які придбали пільгові квитки на маршрутку «Рівне-Тернопіль-Чернівці», відмовили у перевезенні | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-09-2018  9:35
Скандал на рівненському автовокзалі: 9 військовослужбовцям, які придбали пільгові квитки на маршрутку «Рівне-Тернопіль-Чернівці», відмовили у перевезенні

Про це повідомляють журналісти UA: Рівне у Фейсбуці.

Дев’ятьом військовослужбовцям, які придбали пільгові квитки на маршрутку «Рівне-Тернопіль-Чернівці», відмовили у перевезенні. Один із них, Василь Семків, розповів журналістам UA: Рівне , що водій поставив їм умову: сплатити половину вартості звичайного квитка, або залишити транспортний засіб.

На місце прибули працівники патрульної поліції та управління «Укртрансбезпеки». Останні за відмову у перевезенні військовослужбовців та учасників АТО – водія оштрафували на 170 гривень.

Водій назватися та прокоментувати ситуацію відмовився. З центрального автовокзалу маршрутка повинна була вирушити о 17:00, але нікуди не виїхала. Станом на сьогоднішній ранок т ранспортний засіб також знаходиться на рівненському автовокзалі.

Начальник зміни автовокзалу Тамара Данилюк повідомила, що загалом на цей рейс було продано 12 квитків. 9 пільгових та 3 звичайних. Вартість пільгового квитка за її словами становить 10% від вартості звичайного.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
0C°
4м/с