Судитимуть екс-голову сільської ради за підроблення документів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
01-02-2019  11:00
Судитимуть екс-голову сільської ради за підроблення документів

56-річний колишній сільський голова звинувачується в тому, що підробив документ про виділення земельної ділянки. Слідчі Березнівського відділення поліції 30 січня скерували до суду кримінальне провадження із обвинувальним актом.

Слідчі Березнівського відділення поліції 30 січня скерували до суду кримінальне провадження із обвинувальним актом щодо 56-річного колишнього сільського голови, який підробив документ про виділення земельної ділянки.

До поліції у листопаді 2018 року надійшло звернення жителя селища Городище. Чоловік хотів оформити у власність земельну ділянку, яку отримав під будівництво три роки тому. Однак, під час оформлення документів у Держгеокадастрі йому повідомили, що ця земельна ділянка вже перебуває у власності іншої особи.

Під час перевірки звернення поліцейські встановили, що у 2013 році сільський голова, діючи в інтересах жительки Березного, склав та видав жінці завідомо неправдивий витяг із рішення сільської ради про дозвіл на розроблення проекту землеустрою. Виявилося, що у списках, які виносилися на розгляд сесії із земельних питань у 2013 році цієї жінки не було.

А вже у 2015 році депутати сільської ради прийняли рішення про виділення цієї ж ділянки для іншого місцевого жителя.

Слідчі зібрали достатньо доказів, аби повідомити про підозру колишньому посадовцю у вчиненні службового підроблення документів, передбаченого частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України, та направили кримінальне провадження із обвинувальним актом до суду.

Санкція інкримінованої чоловікові статті передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
0C°
4м/с