У деревообробне підприємство в Костополі хочуть вкласти 25 мільйонів євро | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-04-2017  10:06
У деревообробне підприємство в Костополі хочуть вкласти 25 мільйонів євро

Перспективи інвестиційного проекту модернізації деревообробного підприємства  ТОВ «Свиспан Лімітед» у Костополі обговорили керівники області, депутати та голова правління компанії “Sorbes AG” Урс Шпекер. Брали участь в зустрічі голова обласної ради Микола Драганчук, голова ОДА Олексій Муляренко, керівник фракції ВО «Батьківщина» в облраді Микола Кучерук та керівники Костопільщини: міський голова Євгеній Денисюк, голова РДА Олександр Середа, голова райради Сергій Ткачук.

Представники ТОВ “Свіспан Лімітед” презентували інвестиційний проект, що  передбачає залучення майже 25 мільйонів євро інвестицій. Планується, що ці кошти будуть спрямовані на розвиток виробництва.  А саме – заміну застарілого  обладнання на нову лінію формування і пресування ДСП  та сушильну лінію з фільтром вологої очистки.

Зокрема, наголосили учасники зустрічі на екологічних проблемах Костопільщини та необхідності захисту місцевого населення від викидів у повітря шкідливих речовин.

–              Важливо, що проект спрямований не тільки на розширення виробництва та збільшення кількості робочих місць, а й на покращення екологічної ситуації в Костополі, – відмітив Микола Драганчук. – Адже це одне із міст області, де зосереджена найбільша кількість промислових підприємств. І модернізація обладнання – це не лише потреба, а вимога часу.

До слова, деревообробне підприємство «Свиспан Лімітед» вже понад 14 років працює у Костополі та є одним з лідерів з виробництва деревостружкових та ламінованих плит, що є основою конструкційного матеріалу для виготовлення меблів.

Прес-служба Рівненської обласної ради

Мета:


Читайте також:-2C°
3м/с