У Костополі за державну зраду засудили чоловіка на 7 років і 6 місяців | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
09-10-2018  18:42
У Костополі за державну зраду засудили чоловіка на 7 років і 6 місяців

Костопільський районний суд засудив до 7 років і 6 місяців позбавлення волі жителя міста Вараш за вчинення  кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ст. 113 КК України (диверсія).

Прокурором-обвинувачем доведено, що 22-річний чоловік умисно, з корисливих мотивів, вчинив злочинні діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканості, державній та інформаційній безпеці України шляхом збирання та передачі представникам спецслужб іноземної країни-агресора деталізованої інформації  про особливості захисту діяльності одного із стратегічно важливих об’єктів нашої області.

Також у травні 2018 року зловмисник намагався вчинити диверсію шляхом підриву об’єкта народногосподарського значення, однак співробітниками органів безпеки вдалося запобігти вибуху, а закладений біля підніжжя електроопори вибуховий пристрій  – вилучити. 

Під час судового засідання підсудний свою вину визнав у повному обсязі.

Врахувавши принципову позицію прокуратури, а також той факт, що обвинувачений вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності, суд визнав останнього винним у вчиненні злочинів проти основ національної безпеки України та призначив справедливе покарання.

До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-11C°
4м/с