У міській раді Рівного обговорили стан протипожежного захисту в осінньо-зимовий період | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
30-10-2018  16:15
У міській раді Рівного обговорили стан протипожежного захисту в осінньо-зимовий період

30 жовтня у Рівному відбулося спільне засідання комісії з питань ТЕБ та НС та міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення. 
Зокрема, мова йшла про організацію протипожежного захисту на підприємствах, установах, організаціях та стан протипожежного водопостачання міста, тощо.
Крім того, актуальним питанням, на яке звернули уваги члени комісій — це організація роз’яснювальної роботи з головами ОСББ щодо навчання з основ безпеки життєдіяльності, дотримання елементарних правил пожежної безпеки в побуті, а головне з настанням холодної пори року — постійний контроль за прочищенням та ремонтом димових та вентиляційних каналів, обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.
Впродовж останніх трьох років у Рівненській області сталося 5 нещасних випадків, пов’язаних із використанням газу в побуті, в наслідок яких постраждало 17 осіб, із яких — 8 дітей, загинуло 2 людини.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
6м/с