12°

У Рівному на Буковинській мешканці багатоповерхівки об’єднуються проти ймовірного зведення 5-поверхового будинку під вікнами

Мешканці вулиці Буковинської, що мешкають поблизу приміщення з насосною станцією (Буковинська 20А), зібрались  учора, 6 вересня,  у дворі свого будинку, аби розпочати збір  підписів проти перенесення смітників та проти зведення 5-поверхового будинку у їхньому дворі.

Справа у тому, що ще у 2008 році Рівненська міська рада дозволила комунальному підприємству “Комуненергія” виставити на продаж вищезгадане приміщення, яке перестали використовувати за призначенням. Нині його власником є Володимир Скиданчук. За його словами – воно в аварійному стані.

Як стало відомо мешканцям сусідніх багатоповерхівок на Буковинській, на місці колишнього приміщення  “Комуненергії” планують звести житловий будинок на 5 поверхів. І люди, звичайно, категорично проти. До того ж власник приміщення не є власником землі.

Люди обурені – у разі зведення будинку – у дворі не залишиться місця для дозвілля дітей, ніде буде припаркувати автомобіль. А нині ще й сміттєві контейнери власник приміщення ініціював перенести у зовсім інше місце, на що люди не погоджувались. До слова, жителі цього будинку нині просять у міської влади облаштувати тут сквер. Адже не хочуть будівництва під вікнами. Підписати петицію можна тут. 

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp