У Рівному нагородили преміями кращих студентів та школярів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-09-2018  16:17
У Рівному нагородили преміями кращих студентів та школярів

Сьогодні у Рівному нагородили студентів та школярів навчальних закладів області. Загалом, 110 кращих студентів та учнів Рівненщини отримали обласні премії.

Як повідомляє прес-служба Рівненсьї ОДА, молодь Національного університету водного господарства та природокористування, НУ «Острозька академія», Рівненського державного гуманітарного університету, Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С.Дем’янчука, коледжів та училищ відзначили за перемоги на Всеукраїнських студентських олімпіадах, конкурсах, участь в міжнародних конференціях та значні успіхи у навчанні. Майже половина розумників – з НУВГП.

Грошові сертифікати вручили заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко та перший заступник голови облради Сергій Свисталюк.

«Ви – еліта нашої держави. Я дякую за те, що ви навчаєтесь у вищих навчальних закладах. Ви потрібні нашій країні своїм розумом і талантами. Ми підтримуємо обдаровану молодь. На Рівненщині діє відповідна програма, і цього року з обласного бюджету виділяється 330 тисяч гривень на премії. Кожен з вас отримає сертифікат на 3 тисячі гривень», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Нагадаємо, обласна премія є щорічною. Минулоріч було нагороджено 96 студентів.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
4м/с