У Рівному планують впровадити міжнародну систему навчання з домедичної допомоги в школах | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
25-09-2018  14:39
У Рівному планують впровадити міжнародну систему навчання з домедичної допомоги в школах

26 вересня в інформаційно-освітньому просторі “Інфохаб” (вул. Словацького, 3а) о 10.00 відбудеться публічне обговорення на тему: “Впровадження практичного навчання з домедичної допомоги в рамках позашкільної навчальної програми та створення навчального центру” за участі заінтересованих сторін: представників управління освіти Рівного та області, керівників навчальних закладів та громадськості.  

Ефективно надана допомога на домедичному етапі згідно статистики сприяє збереженню життя третини травмованих постраждалих. Навчання з домедичної допомоги за курсом BLS (basic life support) проходять люди в усіх розвинених країнах, починаючи зі школи і далі протягом всього життя. В нашій країні поки відсутня дієва система навчання кожного громадянина домедичній допомозі. Ці знання викладаються частково в школі, але по застарілих стандартах і без можливості відпрацювання на манекенах і сучасних засобах. Тому учні не отримують цінних знань, які можуть знадобитися у критичній ситуації та допомогти врятувати життя.

Учасники заходу обговорять наступні питання:

  1. Узгодження заінтересованими сторонами програми та методичних матеріалів навчального курсу “Умій врятувати життя” та шляхів його впровадження.

  2. Створення та функціонування навчального центру.

  3. Формування переліку матеріальної бази  та потреб для впровадження навчального курсу та роботи навчального центру.

Захід організований ГО “Рівне-Такмед” за підтримки проекту “Розвиток Коаліції організацій громадянського суспільства Рівненської області”, що реалізується БО “Мережа 100 відсотків  життя Рівне” та Радою реформ Рівного. Проект фінансується Посольством Республіки Чехія в Україні.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
6м/с