У Рівному пройшов навчальний семінар на тему «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-02-2018  10:35
У Рівному пройшов навчальний семінар на тему «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю»

2 лютого в сесійній залі виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: м.Рівне, вул. Поштова, 2,  представники 80  підприємств приватної форми власності  та суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб взяли участь у навчальному семінарі на тему: «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю».

Робота семінару відбулась у формі доповідей  із залученням аудиторії, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.

Керівникам підприємств, представникам трудових колективів надано консультації щодо практичних аспектів застосування трудового законодавства. Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на актуальні питання, з якими вони зустрічаються у повсякденній роботі.

Черговий семінар на тему: «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю» відбудеться 09.02.2018 для організацій та установ, які фінансуються з державного та місцевого бюджетів.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
4м/с