У Рівному за місяць понад 50 власників квартир встановлюють охоронну сигналізацію поліції охорони | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-07-2017  16:48
У Рівному за місяць понад 50 власників квартир встановлюють охоронну сигналізацію поліції охорони

Задля збереження особистого майна громадян поліція охорони радить встановити систему охоронної сигналізації з підключенням на пульт централізованого цілодобового спостереження.

Спеціальні датчики відслідковують кожен рух у приміщенні і негайно сповістять про ймовірне проникнення у помешкання. За лічені хвилини до об’єкту, що охороняється, вирушать поліцейські охорони, які ретельно обстежать територію, з’ясують причину надходження сигналу. Якщо такою причиною виявиться злодій, то правоохоронці негайно затримають зловмисника.

– Обладнати житло найсучаснішими засобами охорони сьогодні дуже легко, адже монтажні роботи виконуються протягом декількох годин, – зауважує начальник Рівненської поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк. – А потреба у наших послугах неабияка.

Це підтверджують високі показники надходження замовлень до Управління поліції охорони в Рівненській області. За статистикою більше 50 разів за місяць рівняни звертаються до фахівців охорони.

Інформують в Управління поліції охорони в Рівненській області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
12C°
2м/с