У Рівному засудили поліцейського за продаж таємної інформації | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-05-2018  14:47
У Рівному засудили поліцейського за продаж таємної інформації

Суд виніс вирок стосовно оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного із відділів поліції ГУНП у Вінницькій області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.2,3 ст.362 та ч.1 ст. 368 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, одержання неправомірної вигоди).

Доведено, що офіцер поліції,  з корисливих мотивів, використовуючи своє службове становище та маючи доступ зі свого службового комп’ютера до автоматизованих систем Міністерства внутрішніх справ України, систематично збував стороннім особам за грошову винагороду інформацію з обмеженим доступом, що призвело до її витоку.

Всього ж зловмисник одержав від зацікавлених осіб неправомірну вигоду на загальну суму 9 тис грн.

У суді обвинувачений визнав вину у повному обсязі.

Згідно із вироком Рівненського міського суду працівнику поліції призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки. Одночасно суд  застосував  вимоги  ст. 75 КК України та звільнив чоловіка від відбування основного покарання із встановленням іспитового 2-річного строку з покладенням певних обов’язків. Також згідно із рішенням суду чоловіка зобов’язано сплатити штраф у розмірі 25500 грн та його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки.  Інформують  у Рівненській міській прокуратурі. 

Мета:


Читайте також:



  • Курси перукаря рівне
-2C°
3м/с