У Зарічненському районі взялись закопувати "копанки" бурштинокопачів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
17-09-2018  13:26
У Зарічненському районі взялись закопувати “копанки” бурштинокопачів

Правоохоронними органами Зарічненського району вживаються заходи з метою протидії незаконному видобутку бурштину-сирцю на підвідомчій території.

Так, 13 вересня 2018 року в ході систематичного відпрацювання можливих місць незаконного видобутку вказаної корисної копалини, поблизу с.Тиховиж Зарічненського району виявлено земельну ділянку з наявним на ній штучно сформованим заглибленням ґрунту, призначеним  для збору дощової води та подальшого використання її з метою видобутку бурштину-сирцю шляхом гідророзмиву ґрунту.

За даним фактом слідчим відділення Зарічненського відділу поліції Зарічненського ВП Варашського ВП ГУНП в Рівненській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 240 КК України (порушення правил охорони або використання надр). Процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні здійснює Сарненська місцева прокуратура.

Тривають роботи, спрямовані на приведення земельної ділянки до попереднього стану за допомогою спеціальної техніки, що належить ДП «Зарічненське лісове господарство».

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с