Учасникам масових заворушень на Сарненщині поліцейські повідомили про підозру | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-05-2018  17:22
Учасникам масових заворушень на Сарненщині поліцейські повідомили про підозру

Слідчі ГУНП в Рівненській області повідомили про підозру трьом учасникам масових заворушень, які мали місце у 2016 році в урочищі «Азалія» та «Смітник» під час незаконного видобутку бурштину. Про це сьогодні, 10 травня, повідомив заступник начальника ГУНП Олександр Панасюк.

Двоє 36-річних та один 42-річний жителі Клесова підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 294 (масові заворушення), частиною 2 статті 342 (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу) та частиною 1 статті 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

У приміщенні ГУНП в Рівненській області підозрювані висловили своє невдоволення діями працівників поліції. Поліцейські зареєстрували запити громадян на інформацію про хід досудових розслідувань за окремими подіями, за результатами розгляду яких, вони отримають відповіді у встановленому законодавством порядку.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
4м/с