За фактом отруєння гостей весілля у "Айвенго" відкрили кримінальне провадження | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
13-09-2018  9:03
За фактом отруєння гостей весілля у “Айвенго” відкрили кримінальне провадження

Нагадаємо, після весілля 8 вересня у ресторані “Айвенго” біля Рівного, у лікарню потрапили 12 людей, разом з нареченим. Загалом, за словами наречених, захворіло близько 50 гостей їх свята, але не всі звертались за допомогою лікарів, і не всі гості з Рівного.

Станом на 12.09.2018 року офіційно  захворіло 23 людини (22 дорослих та 1 дитина). У 5 хворих, які першими звернулись за медичною допомогою, виділено сальмонелу ентерітідіс.

У зв’язку із цим Рівненським районним відділенням поліції Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 325 КК України. Санкція статті КК передбачає відповідальність працівників закладу за порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними.

Відомо, що власника закладу вже оштрафовано на 20 тисяч гривень, оскільки не всі страви готувались на кухні ресторану. Замовникам було дозволено привезти свої м’ясні страви і солодощі.  Нині заклад закрито.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-11C°
4м/с