За листопад ціни на продукти виросли на 1,6% | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
27-12-2018  16:43
За листопад ціни на продукти виросли на 1,6%

Найбільший ріст цін спостерігається на овочі – приріст у 11,6%. Не обійшло подорожчання і молочні та кисломолочні продукти – їх ціна зросла на 8,9-9,5%. Також зросли ціни на  сало, маргарин та інші рослинні жири, хліб, макаронні вироби, рибу та продукти з риби, кондитерські вироби з борошна, інші продукти переробки зернових, яловичину, рис, безалкогольні напої, птицю. Водночас на 3,2-0,1% подешевшали цукор, фрукти, масло, свинина, шоколад, яйця, олія соняшникова, кондитерські вироби з цукру.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,7%, у т. ч. алкогольні напої – на 2,9%, тютюнові вироби – на 0,8%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 7,2% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів (цін) на природний газ на 22,9%, каналізацію – на 4,8%, водопостачання – на 4,7%, утримання будинків та прибудинкових територій – на 2,4%, гарячу воду, опалення – на 2%, утримання та ремонт житла – на 0,8%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1,2%, що пов’язано в першу чергу із подорожчанням амбулаторних послуг на 1,3%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 1,2%, послуг лікарень – на 1,1%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,7% в основному зумовлено подорожчанням вартості автомобілів на 3,3%, а також транспортних послуг – на 1%. Водночас ціни на паливо та мастила знизилися на 1%.

У сфері зв’язку ціни зросли на 0,9%, що пов’язано з подорожчанням місцевого телефонного зв’язку на 8,2% та мобільного зв’язку – на 0,8%.

Повідомляє головне управління статистики у Рівненській області.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
9C°
5м/с