21 серпня на фронті: з російського боку – перемир'я не порушувалося, з українського – втрат немає | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-08-2020  13:38
21 серпня на фронті: з російського боку – перемир’я не порушувалося, з українського – втрат немає

Джерело: Еспресо

21 серпня обстрілів та інших порушень досягнутих мирних домовленостей з боку збройних формувань Російської Федерації на Донбасі зафіксовано не було. Режим тиші зберігався на всіх ділянках лінії зіткнення

Про це йдеться у ранковому зведенні щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7:00 22 серпня 2020 року, передає Еспресо.TV.

Ситуація в районі проведення операції залишається повністю контрольованою підрозділами зі складу Об’єднаних сил. Українські захисники продовжують неухильно дотримуватися умов повного та всеосяжного режиму припинення вогню та сумлінно виконувати свої завдання за призначенням, – зазначається у повідомленні. 

Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.

Від початку поточної доби, 22 серпня, на усіх ділянках відповідальності підрозділів зі складу Об’єднаних сил зберігалася тиша. Серед наших захисників немає бойових втрат і поранень.

Підрозділи, залучені до проведення операції Об’єднаних сил, продовжують неухильно дотримуватися умов режиму припинення вогню та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

  • Нагадаємо, з 27 липня на сході України має діяти повне і всеосяжне припинення вогню.
  • Росіянами воно постійно порушується.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
3м/с